امروز شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

فروشگاه لوازم خانگی گلسرخ

GOLESORKH

تضمین کیفیت و قیمت
بخارشوی و نکات ایمنی
 

موارد ایمنی بخارشوی و طرز صحیح استفاده از آن:

موارد ایمنی بخارشوی : همانطور که می دانید بخارشوی; از طریق بخار آب داغ سطوح آلوده را پاک و تمیز ;می گرداند در نتیجه در هنگام استفاده از آن باید; کاملا مراقب بود و نکات ایمنی را به منظور حفظ سلامتی رعایت; کرد .

البته عاقلانه تر و مطمئن تر این است ;که قبل از انتخاب و خرید بخارشوی مورد نظر خود مدل های مختلف; را از لحاظ درجه ی ایمنی بررسی کنید و دستگاهی را بخرید; که قابلیت ایمنی بالاتری دارد . زیرا کار کردن با بخار آب; با دمای ۲۴۵ درجه فارنهایت احتیاج به مراقبت و ایمنی;زیادی دارد .

موارد ایمنی بخارشوی :

۱-قفل ایمنی کودک :

طراحان این قفل را بر روی دسته دستگاه تعبیه کرده اند; که از روشن شده تصادفی بخارشوی توسط کودکان جلوگیری; می کند .

۲-خاموش شدن بخارشوی به محض داغ شدن بیش از حد :

این امکان را ایجاد می کند که در صورت; بالا رفتن بیش از حد استاندارد;و مجاز بخارشوی به طور خودکار این; وسیله خاموش می شود; تا از صدمات و آسیب های احتمالی; جلوگیری کند .

۳-دکمه تنظیم فشار بخار آب :

فرقی ندارد مدل بخارشوی; شما چه باشد چه از نوعی باشد که مخزن آن هنگام استفاده پر می شود ;چه آن هایی که برای پر کردن مخزن و استفاده مجدد; از ان باید صبر کنید تا خنک شود و سپس; مخزن آن را دوباره از آب پر ;کنید ، این تنظیم کننده از خارج شدن ناگهانی و بیش از حد معمول; بخار آب داغ جلوگیری کرده; و اجازه نمی دهد; که به این دلیل دچار سوختگی; شوید .

۴-نشانگر کمبود آب :

سعی کنید بخارشوی خود را از نوعی انتخاب کنید; که دارای نشانگر یا هشدار دهنده صوتی باشد ، این قابلیت; محض احتیاط بسیار سودمند است; و از آسیب و صدمه به دستگاه به دلیل کمبود آب کمتر از حد استاندارد; جلوگیری می کند .نمایید!
تماس با ما خدمات مشتریان گلسرخ خلاصه سایت

فروشگاه اینترنتی گلسرخ افتخار دارد تا از طریق شماره های ویژه زیر در خدمت مشتریان گرامی باشد.

تلفن   :   34432588 026  (خط ویژه )

همراه :  5530*800*0930

 

logo-samandehi
آمار بازدید : 472 تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد فروشگاه لوازم خانگی گلسرخ محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح